Tel.: +48 666-280-708

Oferujemy indywidualne przygotowanie do egzaminów posłuszeństwa BH oraz PT-1, PT-2. PT-3, według oficjalnego regulaminu Związku Kynologicznego w Polsce. Jestem asystentem kynologicznym ZKwP specjalności użytkowej ,,praca psów towarzyszących, test zachowania socjalnego, praca psów obronnych i tropiących".  Swoje prywatne psy sama przygotowałam 'od zera' i zdałam z nimi wszystkie powyższe egzaminy.  Oferuję więc pomoc w przygotowaniu waszych pupili do tego typu testów poprzez szkolenia indywidualne.

Egzaminy z posłuszeństwa 

BH oraz PT

Zwane też sportowym posłuszeństwem, idealny sport dla osób, które są dokładne i zmotywowane, by posłuszeństwo swojego psa wyszlifować do perfekcji wymaganej na zawodach, jednak w taki sposób aby zarówno czworonóg jak i człowiek mieli z tego frajdę - bardzo dużą wagę przykłada się tu więc do odpowiedniej motywacji. Zajęcia z obedience prowadzimy głównie w formie indywidualnej, ale w przypadku uzbierania się osób chętnych istnieje możliwość otworzenia grupy.

Obedience

Tak zwane posłuszeństwo na luzie. To sport, który łączy sportowe posłuszeństwo obedience z elementami agility, jednak w przeciwieństwie do innych sportów, pies może być nagradzany w trakcie swojego startu na zawodach także pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami, a nie tylko po przebiegu.  Para pies+przewodnik ma za zadanie przejść tor złożony z tabliczek z poleceniami do wykonania w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą ilością błędów.  Dokładny regulamin dyscypliny można znaleźć na stronie www.rally-o.pl .Zajęcia prowadzimy zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej, gdy uruchamiamy nabór do grupy. 

Rally-o

Aktywność, którą zapewne wiele osób kojarzy już po samej nazwie - pies łapie rzucane przez człowieka dyski frisbee. To kolejny bliski mi prywatnie sport w którym startowałam w zawodach ze swoimi psami, mam też uprawnienia sędziowskie. Tak naprawdę jego naukę zaczynamy od solidnych podstaw zarówno u psa (motywacja, pełny aport z przyniesieniem i oddawaniem przedmiotu do przewodnika - to podstawy do wypracowania zanim będzie można przejść do szkolenia typowo frizbowego)  jak i u człowieka (nauka rzutów, obchodzenia się z dyskami). Zajęcia prowadzimy głównie w formie indywidualnej, jednak istnieje możliwość uruchomienia grupy. 

Dogfrisbee

Mantrailing to gratka dla psiego nosa - 'wąchaczy' kierunkujemy jednak na praktyczne jego użytkowanie i uczymy poszukiwania 'zaginionego' człowieka po jego śladzie zapachowym.  Sport ten w zasadzie nie ma ograniczeń wielkościowych/rasowych, wystarczy działający psi nos, zajęcia tego typu nadają się także dla psów reaktywnych.  Na ten typ szkoleń umawiamy się w różnych miejscach w Bielsku-Białej i okolicach, forma grupowa, pracuje jeden pies naraz, jednak właściciele wzajemnie robią sobie za ukrywających się pozorantów - to więc forma aktywności dla osób, które nie mają nic przeciwko ukrywaniu się w krzakach czy innych dziwnych miejscach :D 

W swojej ofercie mamy także szkolenia handlingowe -pomoc w przygotowaniu do wystaw. Zajęcia w formie indywidualnej, przeznaczone zarówno dla szczeniąt jak i dorosłych psów. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z wystawianiem i chciałbyś dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi i jak to wygląda - wszystko wytłumaczymy i pokażemy.  Jeśli natomiast odwiedzałeś już wystawowe ringi, ale czujesz, że wasz sposób wystawiania wymaga doszlifowania - również zapraszamy.

Przygotowanie do wystaw

Mantrailing - tropienie

Agility to sport w skrócie polegający na pokonaniu przez psa i jego przewodnika toru przeszkód w ustalonej kolejności, bez błędów i w jak najkrótszym czasie. Na naszym terenie posiadamy profesjonalne przeszkody przeznaczone do agility (te zdecydowanie różnią się od tych dostępnych w np. psich parkach ;) ).  Sama startowałam ze swoimi psami w wielu zawodach zarówno w kraju jak i za granicą, w tym także w najwyższej klasie zaawansowania A3 - jestem więc praktykiem mającym do czynienia z tym sportem od lat. Zajęcia z agility prowadzimy zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej (cały czas, nie cyklicznie jak inne tematyki grup) - na różnych poziomach zaawansowania, więc można dołączyć także, jeśli nigdy nie miałeś z tym do czynienia i chciałbyś sprawdzić jak ty i twój pupil się w tym odnajdziecie. 

Agility

Jeśli nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, to mamy w swojej ofercie także konsultacje behawioralne online - np. dla osób mieszkających w dalszych zakątkach Polski, za granicą lub po prostu nie mających możliwości udziału w szkoleniu stacjonarnym. Online szczegółowo konsultujemy i omawiamy problemowe zachowania, następnie otrzymujesz od nas plik z rozpisanym indywidualnym plan pracy nad problemami twojego psa lub kota. 

Konsultacje online

Zajęcia grupowe odbywają się na naszym placu (za wyjątkiem tropienia - na nie umawiamy się w różnych miejscach).  Grupy są kameralne, maksymalnie kilka psów, by każdemu uczestnikowi móc poświęcić uwagę - nie robimy masówek gdzie np. 15 i więcej psów szkoli się naraz.  Zajęcia są tematyczne: podstawy posłuszeństwa prowadzimy cyklicznie, kurs liczy 6 zajęć w tym ostatnie z egzaminem i imiennym certyfikatem uczestnictwa, skontaktuj się z nami by dowiedzieć się kiedy rusza kolejna edycja - zapisy prowadzimy z wyprzedzeniem, z racji kameralnych grup ilość miejsc ograniczona. Oprócz tego mamy także zajęcia grupowe z psich sportów (m.in. agility, tropienia, rally-o), jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do takiej grupy zapraszamy go kontaktu. 

Zajęcia grupowe

Zajęcia indywidualne odbywają się zarówno na naszym placu, jak i jest możliwość (za dodatkową opłatą) dojazdu do klienta do ok. +/- 40km od Bielska-Białej.  Tematyka lekcji indywidualnych jest dowolna - mogą to być zarówno konsultacje behawioralne (także dla kotów) problemowych zachowań jak i prywatne szkolenie z np. posłuszeństwa, psich sportów, nauka sztuczek, przygotowanie do wystaw, zawodów, oficjalnych egzaminów BH i PT i inne - zależnie co potrzebujecie sobie wypracować. Szkolenie indywidualne nie musi oznaczać braku innych psów - jeśli tylko potrzebujecie przepracować jakieś zachowania, problemy występujące przy innych zwierzakach to dysponuję swoimi prywatnymi psami, które w razie potrzeby mogą być na takim szkoleniu. 

Zajęcia indywidualne

Kontakt

Tel.: +48 666-280-708

 

,,Pies jest jedyną istotą na ziemi która kocha Cię bardziej, niż siebie samego..."

KamiDoggi - szkolenie psów, zoopsycholog behawiorysta psów i kotów

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Znajdź nas na Facebooku